КНП «БДЦПМСД» БДМР долучається до Тижня безбар’єрності — це ініціатива, покликана привернути увагу суспільства до теми доступності, рівних можливостей та створення інклюзивного середовища для всіх людей, незалежно від віку, статі, стану здоров’я чи соціального статусу.
Основна мета Тижня безбар’єрності:
- Підвищення обізнаності про бар’єри, з якими стикаються люди в повсякденному житті.
- Популяризація інклюзивних рішень у міському середовищі, освіті, транспорті, сервісах.
- Заохочення громад, бізнесу, освітніх закладів і органів влади до створення доступного середовища.
Чому це важливо?
- 8 з 10 людей хоча б раз у житті стикаються з бар’єрами.
- Безбар’єрність — це не лише про людей з інвалідністю, а про комфорт для всіх.
- Інклюзивність робить суспільство сильнішим і людянішим.











